BROMsolutions Header
blind blind blind blind blind
 
Aktulne 269 Otvoren pozcie.
blind
 home-SK  Kontakt  Impressum 

Filozofia BROMsolutions

BROMsolutions sa sústreďuje len na pracovné ponuky SAP (SAP Jobs). Pracujeme medzinárodne (v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku, Amerike, Maďarsku, Slovensku, atď.) a máme vysoké kvalitatívne požiadavky. Pri individuálnych pohovoroch našim kandidátom kriticky hodnotíme odborné know-how, ich úspešne absolvované projekty, ako aj ich osobnosť. Náš tím naším zákazníkom sprostredkuje iba tých kandidátov, o ktorých sme si istí, že dokážu splniť Vami požadované úlohy.    

 

Pri výbere kandidátov berieme do úvahy potreby, stratégie, filozofiu a firemnú kultúru našich klientov, a vďaka tomu dokážeme nájsť a odporučiť najvyhovujúcejších odborníkov. Blízky vzťah s našimi zákazníkmi, naša flexibilita, Vaša dôvera, konštantne a kvalitne poskytovaná služba – to sú naše hlavné zásady, ktoré formujú našu činnosť.   

       

 

Naši kandidáti  získajú odborné školenie rozvoja svojej kariéry.  Pri práci s nimi zisťujeme aká je pre nich optimálna profesionálna výzva. V prostredí, v ktorom dokážu plne využívať a rozvíjať svoje profesionálne schopnosti, v ktorom môžu podať svoj optimálny výkon, hodnotne a trvalo prispejú k úspechu podniku.

 

Stredobodom pozornosti sú ľudia; osobné poradenstvo a osobná starostlivosť má významnú úlohu, preto si s našimi zákazníkmi a našimi kandidátmi budujeme dlhodobé, dôverné vzťahy.

 

  

Wir agieren weltweit. Finden Sie hier unsere Partner.

Voľn pozcie

tt
Region
Role
SAP Rieenia
Rieenia pre priemysel
Vyhľadvanie textu
 Out of house konzultanti  Inhouse konzultanti  
 
Akzeptieren

Diese Website verwendet Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich damit einverstanden, dass Cookies gesetzt werden. Mehr erfahren!